Biz Kimiz?

HAKKIMIZDA

Dünyanın dört bir yanındaki müşteriler için çok çeşitli dijital projeler üzerinde çalıştık; Küçük ölçekli web sitelerinden yeni iş kurma stratejileri, büyük ölçekli gelişmiş e-ticaret platformlarına kadar geliştirmeye ek olarak, arama motoru optimizasyonu, dijital pazarlama ve marka bilinirliği konusunda da uzmanız. Projeniz ne olursa olsun, yardım etmek için buradayız.

Odak Noktamız

Recto & Verso, web tasarım konusunda mükemmel sonuçlar üretme yeteneğine sahiptir. İnandığımız işimizle gurur duyuyor ve çalışmalarımıza yansıtıyoruz ayrıca müşteri odaklı olma konusunda gurur duyuyoruz ve sonuç olarak birçok müşteri ile büyük, devam eden ilişkiler kurabilmekteyiz.

Alanımızda ölçülebilir bilgi deneyimine sahip, web sitesi tasarımı ve geliştirme alanlarında uzman, web sitesi bakımı ve müşteri dönüşüm oranını arttırabilir, dijital pazarlama stratejileri geliştirme kabiliyetimiz sayesinde, müşterilerilerimiz ile uzun süreli ve işbirlikçi ilişkiler kurabilen, dürüst uzmanlardan oluşan bir ekibiz.

Çalışmalarımızı gözden geçirmek için projelerimiz sayfasına göz atmayı sakın unutmayın. Mevcut web sitenizi geliştirmek, yenilemek veya yeni bir proje için ilk adımı atmak istiyorsanız, bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

S.S.S

Web tasarım, son kullanıcıların hedeflenen içeriğe kolayca ulaşması amacıyla yapılan web sayfalarının, yazılımını, tasarımını ve güncellenmesini ifade eder.

Genellikle yazılım geliştirmeden ziyade web sitesi geliştirmenin kullanıcı deneyimi yönlerini kapsar. Web tasarımda grafik tasarım ve ara yüz tasarımı gibi birçok temel alan vardır.

Günümüzde Web tasarım, şahıs veya firmalar tarafından satışa sunulan ürün veya hizmetleri, kişisel bilgileri veya hedeflenen içeriği internet ortamında tanıtmak üzere yapılmaktadır.

Bir başka deyişle; gerçek veya tüzel kişileri ve bu kişilerin sunduğu hizmet veya ürünleri sanal ortamda temsil etmesi için web sitesi tasarlama işine ve bu kapsamda yapılan çalışmalar bütününe ‘web tasarım’ denir.

Web tasarım ilk olarak birçok ön araştırmayla temellendirerek yapılır. Böylelikle web sitenizi firmanızın sektörel veya kurumsal kimliğini yansıtabilecek nitelikte tasarlayabilirsiniz.

Web Tasarımın şablon, ikon, font, vektör, renk, çizgi, görsel ve içerik vb. tüm detaylarına özen göstererek hedef kitlenize hitap eden bir bütünlüğe sahip olmasını sağlamalasınız.

Tasarımlarımızda müşterilerinize her türlü cihazdan kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunmanızı sağlayan mobil uyumluluk (responsive) özelliği olmalıdır.

Tasarımlarımız arama motorlarına uyumlu ve SSL sertifikasına sahip olmalıdır.

Recto & Verso olarak, yukarıdaki önemli maddelerin hepsini sizlere hizmet şeklinde vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek kolay ve hızlı bir şekilde internet sitesi sahibi olabilirsiniz.

+ Responsive(Mobil Uyumlu), Özgün ve Modern Şablon Tasarımı

+ SEO Uyumlu Kodlama Altyapısı ve Site İçi SEO Entegrasyonu

+ Kolay Kullanılabilir ve Geniş Kapsamlı İçerik Yönetim Paneli

+ Modern ve Dinamik İçerik Sayfaları

+ Site İçi Revizyon Hizmeti

+ Teknik Destek Hizmeti

Recto & Verso olarak diğer web tasarım firmalarının aksine yaptığımız her web tasarım projesinde bu özellikleri standart olarak sunuyoruz ve bu verdiğimiz hizmetler ile gurur duyuyoruz.

Web Tasarım fiyatları proje özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Bizimle iletişime geçerek kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Recto & Verso, çağımızın hızla büyüyen değeri olan web tasarım alanında faaliyet gösteren yeni nesil web tasarım ajansıdır. Kendimizi kısaca tüm yönleriyle bütünleşik bir web tasarım hizmeti veren firma olarak tanımlıyoruz.

Kurumsal ve Profesyonel bir bakış açısı ile internette var olmak için doğru yerdesiniz. Çünkü, internetin ülkemizde gelişmeye başladığı ilk günlerden bugüne aynı işi severek yapıyoruz. Recto & Verso, kurulduğu günden bu yana uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazançlara tercih etmiştir. Sadece yaptığı işlerin kalitesi değil, bu ilkeli duruşu rakiplerinden farklılaşmasını sağlamıştır. Biz sadece basit bir Web Tasarım ajansı değiliz !

Recto & Verso, proje bitiminde müşterisi ile yollarını ayırmaz. Hizmet verdiği web projeleri için bakım, destek ve geliştirme desteğinin yanı sıra, dijital pazarlama ekibiyle de, pazarlama desteği sunar.

Son olarak Web Teknolojileri alanında kendine güvenen, alanında uzman, tecrübeli, donanımlı, profesyonel bir ekip ile yola çıktık ve yolumuza kararlılıkla devam etmekteyiz.